ÜRETİM

A - Baskı Etiket Departmanı :
Baskı etiket departmanı, müşterilerine en hızlı, kaliteli ve yanlışsız hizmet vermektedir. Üretilen etiketler imalat aşamasında kontrol edildikten sonra kesip katlama ve paketleme bölümlerinde tekrar kontrol edilir.

Saypaş Etiket üretimde yanlış yapma riskini minimuma indirmeyi kendine ilke edinmiştir.

Focus marka makinalarıyla baskının yıkamadan sonra kaybolması,renginin solması gibi problemleri ortadan kaldırmıştır.

B - Dokuma Etiket Departmanı :
Dokuma Etiket üretiminde son teknoloji hava jet dokuma makinaları kullanan Saypaş Etiket bu sayede çok daha hızlı ve fazla üretim yapabilmektedir.

Etiketler müşterilerin isteği doğrultusunda, Saypaş'ın kendi bünyesindeki kesip-katlama makinaları ve aparatlarıyla (orta katlama, ultrasonic kenar katlama, tropez,vb..) hazır hale getirilir.

C - Matbaa Etiket Departmanı :
Heidelberg baskı ve özel yaldız - kesim makinalarıyla çeşitli materyaller kullanarak farklı etiketler üretebilme yeteneğine sahip olan matbaa bölümü aynı zamanda uygun fiyat ve hızlı hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Matbaa departmanımızda teknoloji ve personel kalitemizi sürekli en üst düzeyde tutarak Saypaş Etiket ailesi olarak daima müşteri memnuniyetini hedefledik.

D - Sticker (Koli Üstü) Etiket Departmanı :

Bu departman bilgisayar destekli makine ve her çeşit barcode 'a göre ayarlanabilen bilgisayar programı ile üretim yapmaktadır.

Üretim aşamasından paketlenme aşamasına kadar etiketler kontrol edilmekte ve barcode okuma makineleriyle de test edilmektedir.